1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Pirkėjo ir UAB R-lux (toliau – Pardavėjo) teises bei pareigas, prekių užsakymo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką, šalių atsakomybę bei kitas su prekių pirkimu – pardavimu susijusias nuostatas.

1.2. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad susipažino ir sutinka su šiomis Taisyklėmis.

1.3. Pardavėjas turi teisę vienašališkai keisti Taisykles. Taisyklių pakeitimai įsigalioja jų paskelbimo elektroninėje parduotuvėje dieną.

2. Asmens duomenų apsauga

2.1. Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.2. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Pirkėjo sutikimu.

2.3. Pirkėjas pateikdamas užsakymą patvirtina, kad yra susipažinęs bei sutinka su internetinėje parduotuvėje www.r-lux.lt skelbiama Privatumo ir slapukų naudojimo politika.

3. Prekių užsakymas

3.1. Dauguma prekių randasi nutolusiuose sandėliuose, ne Lietuvoje. Numatomas pristatymo laikas nurodomas prie kiekvienos prekės atskirai. Jei jis pateiktas kaip laiko intervalas, tada patikslinama nurodant tikislią data po užsakymo pateikimo arba užklausus.

3.2. Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka su nurodytu užsakymo pristatymo laiku, įsipareigoja sumokėti prekių bei siuntos pristatymo kainą ir priimti  užsakytas prekes.

3.3. Po užsakymo pateikimo Pirkėjui elektroniniu paštu automatiškai atsiunčiamas pranešimas apie gautą užsakymą.

3.4. Pardavėjas gali atsisakyti vykdyti užsakymą, jei tiekėjo sandėlyje nėra užsakomos prekės ar dėl kitų priežasčių, kurios Pirkėjui nurodomos individualiai. Apie tokį atsisakymą Pirkėjas turimais kontaktais bus informuojamas kuo skubiau. Tokiu atveju Pardavėjas gali pasiūlyti analogiškas ar panašias prekes.

4. Prekių kaina ir apmokėjimas

4.1. Prekių kainos nurodytos elektroninės parduotuvės kataloge. Jos pateiktos su PVM.

4.2. Pristatymo kainos neįskaičiuotos ir nurodomos atskirai formuojant užsakymą. Automatiškai kainos nurodomos tik standartiniams užsakymams ir adresatams esantiems ne Kuršių Nerijos teritorijoje, todėl Pardavėjas pasilieka teisę tikslinti užsakymo pristatymo kainą. Apie tai po užsakymo pateikimo Pirkėją nedelsiant informuoja elektroniniu laišku. Jei Pirkėjui netinka patikslinta pristatymo kaina, jis turi teisę pasirinkti kitą pristatymo būdą arba atsisakyti užsakymo. Pirkėjas apie sprendimą turi informuoti Pardavėją per laikotarpį nurodytą pranešime apie pristatymo kainos pasikeitimą. Negavus jokio Pirkėjo pranešimo arba gavus pranešimą dėl nesutikimo su patikslinta pristatymo kaina, užsakymas anuliuojamas.

4.3. Standartiniai užsakymai sumoms 200 Eur su PVM ir daugiau adresatams esantiems ne Kuršių Nerijos teritorijoje pristatomi nemokamai.

4.4. Prekes elektroninėje parduotuvėje įsigyti galima tik jas apmokėjus. Su pastoviais Pirkėjais sudaromos ilgalaikio bendradarbiavimo sutartys, suteikiančios kredito limitą su mokėjimo atidėjimu.

5. Prekių kokybė ir garantija

5.1. Prekių kokybė turi atitikti jų techninę specifikaciją ir teisės aktus, reglamentuojančius prekių kokybę.

5.2. Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Garantinis laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos.

5.3. Prekėms garantijos netaikomos, jei jos buvo naudotos ne pagal paskirtį, nebuvo užtikrinti montavimo ir naudojimo reikalavimai nurodyti techninėse specifikacijose bei prekės buvo perdarytos ar buvo atlikti pakeitimai.

5.4. Garantinio laikotarpio metu pastebėtiems trūkumams šalinti numatomas keturiolikos kalendorinių dienų terminas. Jei reikalinga detalė ar pati prekė yra sunkiai prieinama, tada numatomas šalių suderintas terminas.

6. Prekių grąžinimas

6.1. Pagrindinė elektroninės parduotuvės asortimento dalis yra nesandėliuojama, o pristatoma iš tiekėjų sandėlių tik Pirkėjui užsakius. Todėl prekės pristatytos iš užsienio sandėlių pagal Pirkėjo individualų užsakymą nėra grąžinamos.

6.2. Prekėms parduotoms iš vietinio sandėlio yra taikomas 14 kalendorinių dienų grąžinimo terminas. Grąžinti prekę galima tik tuomet, jei prekė nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda nebuvo pakeista. Taip pat ji turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

6.3. Kiekvieną grąžinimą reikia suderinti su Pardavėju, pateikiant pirkimo sąskaitos-faktūros numerį, datą ir prekės grąžinimo priežastį.

7. Baigiamosios nuostatos

7.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

7.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu, nepavykus šalims susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

7.3. Turint klausimų, prašome kreiptis el. paštu info@r-lux.lt.

Pridėtas į mėgstamiausius
Pridėtas į produktų palyginimą

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti